Як зробити замовлення?

Якщо Ви вже визначилися з тиражем, папером, видом друка поліграфічного виробу – скористайтеся калькулятором для прорахунку, оформіть замовлення онлайн або за телефонами – ми обговоримо з Вами терміни його виконання, вислухаємо побажання, підкажемо оптимальні варіанти.

Відправка макета

Готовий макет повинен відповідати всім  технічним вимогам , інакше він не буде прийнятий в роботу. Макет необхідно відправити з Вашими реквізитами і контактними даними.
Якщо у вас немає макета – наші дизайнери із задоволенням вам його зроблять!

Оплата

Після оформлення замовлення буде сформований рахунок на оплату. Ви зможете отримати готову поліграфічну продукцію після того, як платіж надійде на наш рахунок.
Термін виготовлення замовлення залежить від обсягу і становить від 1-2 робочих днів, за індивідуальною домовленістю з замовником.
Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, рахунок-фактура, накладна) видаються разом із замовленням при отриманні.

Варіанты оплати:

Готівкою в нашому офісі
Перерахування на карту Приватбанк
Безготівковий платіж

За фактом отримання передоплати замовлення надходить на виробництво.

Доставка

самовивіз   

 З нашого офісу: м Харків, пров. Інженерний 9

Доставка по Україні компанією Нова Пошта:

Передача замовлень в компанію-перевізник здійснюється в день готовності замовлень. Доставку Ви оплачуєте самі при отриманні.

Безкоштовна доставка можлива при настанні наступних умов:

якщо Ви оформляєте на одну дату, одну адресу отримання і одного одержувача замовлення на суму 2000 грн і більше незалежно від кількості замовлень;

якщо ми прострочили виконання одного або більше замовлень (при цьому безкоштовно доставляються прострочені замовлення. Замовлення, виконані вчасно, доставляються згідно тарифів компанії-перевізника)

Безкоштовна доставка для посередників / Рекламних Агентств:

якщо Ви оформляєте на одну дату, одну адресу отримання і одного одержувача 5 і більше замовлень не залежно від вартості;

якщо ми прострочили виконання одного або більше замовлень (при цьому безкоштовно доставляються прострочені замовлення. Замовлення, виконані вчасно, доставляються згідно тарифів компанії-перевізника);

Термін доставки

Зазвичай один робочий день, але якщо Ви замовляєте доставку у віддалені райони – то 2-3 дня.

Друкуємо з любов'ю

I PRINT U - копи центр Харьков

Адреса

м. Харків,
пров. Інженерний, 9
ipu7705070@gmail.com

Телефони

+38 063 770 50 70

+38 068 770-50-70

+38 095 770-55-70

Соц мережі

Заявка на заказ продукции


  ×
  Заявка на печать фотографий


   ×
   Заявка на друк фото


     
    ×
    Заявка на продукцію


      
     ×