HomeФлешки з нанесенням логотипу

Флешки з логотипом на замовлення в Харкові

Флешка – один з найбільш поширених носіїв інформації сьогодні. Річ, яку ми щодня використовуємо, повинна бути привабливою і практичною. Крім таких характеристик як ємність і швидкість, флеш-накопичувачі відрізняються і дизайном.

Послуга друку на флешках в Харкові стає все більш затребуваною: брендовані флешки можна дарувати партнерам і клієнтам, передавати на них робочу інформацію і користуватися всередині компанії. Таке іміджеве рішення не вплине на рекламний бюджет, але буде тривалий час виконувати роль рекламного носія, перебуваючи в руках у свого власника.
Гарну і оригінальну флешку можна піднести як подарунок близьким, прикрасити подарунок можна монохромним або кольоровим малюнком, гравіюванням, фотографією або цитатою.

Друк на флешках

В процесі експлуатації такі флешки збережуть яскравість малюнка, що не зітруться і не помутнеют. Флешки, на які можна нанести зображення, можуть бути в металевому або пластиковому корпусі, практично будь-якого дизайну, на якість друку це не вплине.

Купити флешку з власним зображенням можна тим, хто хоче порадувати близьких унікальним аксесуаром, організації, яка цінує партнерів і клієнтів і прагне це продемонструвати, чи просто собі, щоб щодня використовувати річ, що володіє досконалим дизайном.
Друк на флешку наноситься за методом тамподруку, що дозволяє гарантувати надійність нанесення зображення. У друкарні I Print U можна оформити замовлення на друк на будь-який зручний кількість накопичувачів, а термін його виконання буде залежати від кількості одиниць.

Друкуємо з любов'ю

I PRINT U - копи центр Харьков

Адреса

м. Харків,
пров. Інженерний, 9
ipu7705070@gmail.com

Телефони

+38 063 770 50 70

+38 068 770-50-70

+38 095 770-55-70

Соц мережі

Заявка на заказ продукции


  ×
  Заявка на печать фотографий


   ×
   Заявка на друк фото


     
    ×
    Заявка на продукцію


      
     ×