HomeДрук на магнітах | Магніти з логотипом

Друк на магнітах, Харків

Друк зображень на магнітах – це відмінний спосіб донести інформацію адресату.

Сувенірні магніти можна використовувати і як знак уваги близьким людям, і як елемент промо-акцій для брендів. Нанесене на магніт фото збереже найприємніші моменти для люблячої пари, нагадає про приємні події. Персоналізовані сувенірні магніти можуть стати відмінним оригінальним подарунком до свята. Унікальний магніт із зображенням нагадуватиме про відвідини міста гостям Харкова.

Магніт з логотипом будь-яким тиражем

Підприємствам надається можливість замовляти брендовані магніти будь-яким тиражем.

У Харкові магніти з комерційною інформацією – це відносно бюджетний, але ефективний спосіб завоювати лояльність серед клієнтів, партнерів і співробітників. Магніти формату А4 можна використовувати в якості POS-матеріалів, вони на відміну від паперу міцніші і довше зберігають презентабельний вигляд.
Друк в I Print U здійснюється на магнітах високої якості , можна замовити друк на більш гнучкому матеріалі або віддати перевагу негнучкої основі. Замовити нанесення зображення на магніт в Харкові можна будь-якого формату, розміру і пропорцій.

Підготуватися до свята або запуску промо-акцій легко – термін виготовлення аксесуарів становить не більше трьох днів з моменту замовлення.

Друкуємо з любов'ю

I PRINT U - копи центр Харьков

Адреса

м. Харків,
пров. Інженерний, 9
ipu7705070@gmail.com

Телефони

+38 063 770 50 70

+38 068 770-50-70

+38 095 770-55-70

Соц мережі

Заявка на заказ продукции


  ×
  Заявка на печать фотографий


   ×
   Заявка на друк фото


     
    ×
    Заявка на продукцію


      
     ×